Wasz lekarz kieruje się w pracy życzliwością i zrozumieniem? Możecie mu teraz podziękować. Trwa ósma edycja Nagrody im. dr Krzysztofa Kanigowskiego, która przyznawana jest lekarzom z Podlasia.

Szanowni Państwo, chcemy Was poinformować, iż od stycznia pani Joanna Perłowska, specjalista z zakresu pediatrii, w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, przyjmuje pacjentów w Przychodni Rejonowej Nr2 od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.35.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla polskich szpitali już od 25 lat. W tym czasie Szpital w Hajnówce otrzymał sprzęt o wartości blisko 500 tys. zł. Były to przykładowo: pompy strzykawkowe, holtery, pulsoksymetry, glukometry, urządzenia do przesiewowych badań słuchu

Trwa czas rozliczeń z fiskusem. Od kilku lat istnieje możliwość przekazania jednego procenta swojego podatku na cele Organizacji Pożytku Publicznego. Możesz podarować 1 proc. podatku na rzecz SPZOZ w Hajnówce, za pośrednictwem Oddziału Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia w Białymstoku.

W piątek w sali konferencyjnej szpitala odbyło się spotkanie noworoczne Dyrekcji Zakładu z kierownikami jednostek oraz zaproszonymi gośćmi. Swoją obecnością zaszczycili nas Wicestarosta Hajnowski, Pani Jadwiga Dąbrowska oraz Zastępca Burmistrza Miasta Hajnówka, Pan Andrzej Skiepko.

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce poszukuje lekarza ze specjalizacją z zakresu chorób płuc.

Font Resize
Contrast