Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasi koordynatorzy oddziałów zabiegowych, czyli dr n. med. Jan Kiryluk i dr n. med. Wojciech Tołwiński otrzymali tytuł ,,Zasłużony dla Powiatu Hajnowskiego”. Powyższy tytuł został ustanowiony decyzją Rady Powiatu w 2008r…

Fundacja OKNO NA WSCHÓD, Starostwo Powiatowe oraz Miasto Hajnówka zapraszają na udział w projekcie „Szansa w Integracji”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 1584023,87 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne konsultacje logopedyczne w dniach 6, 10 i 22 marca 2017 r. do hajnowskiej Poradni Logopedycznej w SP ZOZ, pokój 23 (parter obok punktu pobrań), tel. 85 682 91 67.

Wasz lekarz kieruje się w pracy życzliwością i zrozumieniem? Możecie mu teraz podziękować. Trwa ósma edycja Nagrody im. dr Krzysztofa Kanigowskiego, która przyznawana jest lekarzom z Podlasia.

Szanowni Państwo, chcemy Was poinformować, iż od stycznia pani Joanna Perłowska, specjalista z zakresu pediatrii, w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, przyjmuje pacjentów w Przychodni Rejonowej Nr2 od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.35.

Font Resize
Contrast