Trwa czas rozliczeń z fiskusem. Od kilku lat istnieje możliwość przekazania jednego procenta swojego podatku na cele Organizacji Pożytku Publicznego. Możesz podarować 1 proc. podatku na rzecz SPZOZ w Hajnówce, za pośrednictwem Oddziału Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia w Białymstoku.

W środę (5 kwietnia) nasi pacjenci, jak też odwiedzający, mogli zakupić ręcznie wykonane Wielkanocne ozdoby. Wszystkie prace przygotowali podopieczni Oddziału Psychiatrycznego SP ZOZ w Hajnówce, wspólnie z terapeutami zajęciowymi.

Depresja dotyka ludzi w różnym wieku, z różnych środowisk i mieszkających we wszystkich krajach. Jest przyczyną cierpień psychicznych. W najgorszym przypadku depresja może być przyczyną samobójstwa i jest drugą najczęściej występującą przyczyną zgonów w grupie osób w wieku 15-29 lat.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza II przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego sanitarnego Ford FAEY Transit Furgon oraz samochodu ciężarowego chłodnia KIA. Oferta ważna do dnia 11.04.2017 do godz. 15:00.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasi koordynatorzy oddziałów zabiegowych, czyli dr n. med. Jan Kiryluk i dr n. med. Wojciech Tołwiński otrzymali tytuł ,,Zasłużony dla Powiatu Hajnowskiego”. Powyższy tytuł został ustanowiony decyzją Rady Powiatu w 2008r…

Font Resize
Contrast