Dr n. med. Wojciech Tołwiński wyróżniony honorową nagrodą

W piątek, 31 stycznia w Hajnowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek QUERCUS. Są to honorowe odznaki burmistrza przyzwane osobom, które poprzez swoją działalność niosą wkład w życie społeczno-gospodarcze mieszkańców Hajnówki, podnoszą jego jakość. Osoby te reprezentują różne dziedziny tj. gospodarka, kultura, ochrona zdrowia, a przyznawane statuetki są formą podziękowania za dotychczasową pracę, wyrazem jej doceniania, a jednocześnie też pewnego rodzaju motywacją do dalszego działania.

W tym roku do wyróżnionych osób dołączył dr n. med. Wojciech Tołwiński, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, koordynator Oddziału Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej. Dr Tołwiński ma duże doświadczenie w chirurgii laparoskopowej, jego wizytówką są operacje otyłości i przepuklin rozworu przełykowego. Od początku swojej pracy w hajnowskim szpitalu dał się poznać jako charyzmatyczny lekarz o wrodzonych cechach przywódczych i wybitnych talentach organizatorskich. Sukcesywnie podnosił jakości i rozszerzał zakres świadczonych w naszej placówce usług medycznych. Będąc lekarzem o wysokich standardach, niezwykle sumiennym i zdyscyplinowanym, szybko zyskał sympatię i zaufanie swych pacjentów.

A to nie jedyna osoba związana z SP ZOZ w Hajnówce uhonorowana nagrodą burmistrza miasta Hajnówka. W roku ubiegłym laureatem został dr n. med. Jan Kiryluk, specjalista ortopedii i traumatologii narządów ruchu, koordynator Oddziału Chirurgii Urazowo–Ortopedycznej, a w roku 2018 statuetkę otrzymał Grzegorz Tomaszuk, dyrektor naszego Zakładu. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdj. www.hajnowka.pl

Font Resize
Contrast