Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce poszukuje lekarzy ze specjalizacją z zakresu: psychiatrii i chorób płuc, bądź też będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w wyżej wymienionych dziedzinach medycyny.

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Podlaskim Forum Chirurgii Małoinwazyjnej, które po raz kolejny odbędzie się w Białowieży. Mam nadzieję, że konferencja będzie dobrą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami chirurgii małoinwazyjnej.
Z wyrazami szacunku
Wojciech Tołwiński
organizator

Miło nam poinformować  Państwa o uruchomieniu nowej wersji naszej strony internetowej. Została przygotowana nowa grafika, treści są sukcesywnie i na bieżąco aktualizowane. Do czasu osiągnięcia pełnego zakresu informacji funkcjonować będzie także dawna strona internetowa naszego Zakładu, jako strona archiwalna ( link do strony: http://spzoz1.home.pl/spzoz/). Mamy nadzieję, iż nowa strona przypadnie Państwu do gustu.

Majówka pielęgniarska, organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Krajowego Dnia Położnej, stała się w naszym szpitalu coroczną tradycją. Jej organizatorem był hajnowski Oddział Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego