kacik.m

Kącik maluszka

Jeżeli Wasze maleństwo urodziło się w naszym szpitalu i chcielibyście zamieścić na naszej stronie zdjęcie lub podzielić się wrażeniami, prześlijcie je na adres: idudar@spzoz.hajnowka.pl. Będzie to dla nas miły prezent. Zdjęcia i serdeczności zamieścimy w Kąciku maluszka. Możemy też sami wykonać zdjęcie Waszego maleństwa w szpitalu, w jego pierwszych dniach życia.

 

 

Serdeczności przesłała nam Pani Julia. Ogromnie dziękujemy za dużą dawkę ciepłych słów. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy, by to Maleństwo było dla Was radością i światłem na całej drodze życia.

Serdecznie dziękuję za fachową opiekę medyczną w poradni K (przesympatyczne panie położne – Pani Tamara i Pani Dorota), na zajęciach szkoły rodzenia (wielkie podziękowania dla Pani Małgorzaty) oraz podczas pobytu na porodówce hajnowskiego szpitala. Uprzejme i uśmiechnięte panie położne (pozdrawiam Pani Halinko!) służyły pomocą o każdej godzinie i widać było, że wkładały serce w swoją pracę. Sympatyczna atmosfera na oddziale i świetne towarzystwo na sali sprawiły, że wspominam tych kilka dni naprawdę bardzo ciepło.
Dziękuję bardzo za pomoc i opiekę, podczas przyjścia na świat naszego Syna!

____________________________________________________________________________________________________

Serdeczności i zdjęcie przesłała nam Pani Kamila Chaniecka, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy, by Bruno był dla Państwa radością i światłem na całej drodze życia.

„Oddział położniczy w Hajnówce- miejsce, gdzie profesjonalizm idzie w parze z życzliwością. Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi medycznemu, który był przy narodzinach naszego Synka w dniu 21.08.2018 r. oraz za wspaniałą opiekę podczas całego pobytu w oddziale.
Szczególne podziękowania składamy na ręce dr P. Kuleszy, dr J. Mekroudy, dr W. Andrejuk oraz pań Położnych.
Kamila, Mariusz, Bruno”


Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Rodzice Anastazji, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom przesyłamy serdeczne gratulacje i życzymy aby Córeczka była dla Państwa źródłem nieustającej radości.

„Dnia 29 marca 2018r. na świat przyszła Anastazja Gacuta. Jej waga to 4200 g., długość 58 cm. Serdecznie dziękujemy całemu personelowi za fachową opiekę w czasie porodu, a także w ciągu całego pobytu w szpitalu”.


Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Rodzice Julii, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

Dnia 20.08. 2017 urodziła się Julia😀. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pań Położnych, które były przy porodzie. Cudowne kobiety, bardzo pomocne, uśmiechnięte i cierpliwe. Oby więcej tak dobrych i życzliwych ludzi. Dziękuję bardzo za pozytywne wspomnienia z porodówki.

 


Serdeczności i zdjęcie przesłała nam Pani Marta, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom przesyłamy serdeczne gratulacje i życzymy aby mała Księżniczka była dla Państwa źródłem nieustającej radości.

Białystok, 27.09.2017r.
Dnia 24.08.2017 urodziła się Hania – nasze drugie dziecko. Pierwszy poród miał miejsce w klinice prywatnej w Białymstoku. Oba przez cc. Żałuję, że za pierwszym razem nie zdecydowałam się na rodzenie w Hajnówce, bo opieka tu i podejście personelu jest na wyższym poziomie, niż opieka „za pieniądze”. Lekarze i panie położne z sercem na dłoni podchodzą do pacjentek, bardzo pomocni, cierpliwi, często pytają o samopoczucie i dało się odczuć, że zależy im na każdej rodzącej. Wszystkim na pewno będę polecać Wasz oddział w Hajnówce.
Szczególnie dziękuję dr Raisie Wesołowskiej i Pani Położnej, której nie znam ani z imienia, ani z nazwiska, ale jak napiszę, że bałam się pobierania krwi, to na pewno mnie skojarzy.
 
Pozdrawiamy i życzymy mnóstwa zadowolonych pacjentek!
Rodzinka M. z Białegostoku
 
 


17 maja 2017r. na świat przyszedł Oliwier Łotkow. Jego waga to 2960g, długość 56 cm. Maleństwu życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Młodym Rodzicom – odkrywania nowych uroków wspólnego życia.


17 maja 2017r. na świat przyszła Dominika Osiniak. Jej waga to 2790 g., długość 54 cm. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.


Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Państwo Agnieszka i Marcin, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

12 marca 2017r.

Dnia 6 stycznia 2017r. urodził się u Państwa nasz drugi synek – Tobiasz (3900g, 58cm). Z całego serca dziękujemy całemu personelowi: położnym, pielęgniarkom noworodkowym oraz lekarzom, w szczególności dr. Złotkowskiemu, za wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki Wam zarówno sam poród, jak i późniejszy pobyt w szpitalu okazał się wydarzeniem, o którym będziemy miło wspominać. Dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze 🙂

Pozdrawiamy,
Agnieszka, Marcin i Tymoteusz Góralczuk

 


21 lutego 2017r. na świat przyszedł Bartosz Ostaszewski. Jego waga to 3380g, długość 57cm. Szczęśliwej Rodzinie składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.


21 lutego 2017r. na świat przyszedł Oliwer Siniakowicz. Jego waga to 4400g, długość 60cm. Maleństwu życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Młodym Rodzicom – odkrywania nowych uroków wspólnego życia.


20 lutego 2017r. na świat przyszedł Tymoteusz Stepaniuk. Jego waga to 4300g, a długość 61 cm. Szczęśliwej rodzinie gratulujemy oraz składamy życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.


14 lutego 2017r. na świat przyszedł Filip Wasiluk. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy, by to Maleństwo było dla Was radością i światłem na całej drodze życia.


14 lutego 2017r. na świat przyszła Julia Tchórzewska. Jej waga to 2660g, długość 53cm.  

 


Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Państwo Joanna i Rafał, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

19 stycznia 2017r.

Dnia 26.12.2016r. w Waszym szpitalu urodził się nasz synek-Tomasz. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Z całego serca pragniemy podziękować personelowi: cudownym położnym, pielęgniarkom noworodkowym i lekarzom pracującym na na oddziale Ginekologiczno-Położniczym z rooming-in, a w szczególności Pani dr Raisie Wesołowskiej za fachową pomoc i opiekę. Dziękujemy za okazane nam wielkie serce w trakcie porodu i pobytu na oddziale. Będziemy mile wspominać nasz pobyt w szpitalu, panuje tam ciepła atmosfera. Na pewno polecimy go naszym znajomym, przyszłym rodzicom.

Z pozdrowieniami,

Joanna Ostaszewska-Tylenda i Rafał Tylenda z synkiem


6.12.2016r.

Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Państwo Marzena i Bogumił, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

„Nasze maleństwo urodziło się 1 grudnia 2016 w Waszym szpitalu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużą zasługą tego, że tam się pojawiliśmy była pani doktor Andrejuk. To, co nam opowiedziała o szpitalu, lekarzach, położnych swoich kolegach i koleżankach tam pracujących oraz  całej atmosferze, jaka w nim panuje mocno nas przekonało.
Pani doktor nie myliła się, potwierdziły się wszystkie słowa w 100 procentach. My osobiście opowiadając teraz o całej otoczce narodzin Dominika w Hajnowskim szpitalu naszym znajomym nie zapominamy wspomnieć na pierwszym miejscu o tym, jak dobrze czuliśmy się i byliśmy traktowanie przez personel.

Naprawdę dziękujemy i jeśli będziemy mieli raz jeszcze wybierać szpital dla naszego przyszłego dziecka na pewno będzie to Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Hajnówce.”

20161201_081601-modified


20 września 2016r. na świat przyszła Alina Gacuta. Jej waga to 3250 g., długość 55 cm. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

dsc_0012-modified


01.09.2016r.

„Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za fachową i bardzo sympatyczną pomoc podczas porodu. Doświadczony personel, indywidualne podejście do każdej z pacjentek oraz ciepłe słowa w najważniejszym dniu dla każdej mamy to jedyne czego można sobie życzyć. Tego właśnie TU doświadczyliśmy.

Adrianna, Magda i Rafał”


31.08.2016r.
 
„Dnia, 11.08.2016 w Szpitalu w Hajnówce przyszedł na świat Nasz synek Wojtuś. Z całego serca chciałam podziękować całemu personelowi oddziału położniczego za pomoc, zaangażowanie oraz opiekę nade mną i moim synkiem. Te trzy doby, które spędziliśmy na oddziale będę zawsze miło i ciepło wspominać, każdemu polecę SPOZ w Hajnówce bo czułam się tam jak w prywatnej klinice.
Dziękuję z całego serca.

Marlena i Paweł G.”


16 czerwca 2016r. na świat przyszła Maja Mackiewicz. Jej waga to 3950g, długość 60cm. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy, by to Maleństwo było dla Was radością i światłem na całej drodze życia.

DSC_0070


27 kwietnia 2016r. na świat przyszedł Jaś Siemieniuk. Jego waga to 3350g, długość 56cm.  Szczęśliwym Rodzicom przesyłamy serdeczne gratulacje i życzymy aby Maleństwo było dla Państwa źródłem nieustającej radości.

jan.s

 


15 lutego 2016r. na świat przyszła Alicja Bańkowska. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności w gronie rodzinnym.

alicja


14 lutego 2016r. na świat przyszła Zosia Jaworska. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy, by to Maleństwo było dla Was radością i światłem na całej drodze życia.

zosia


15 lutego 2016r. na świat przyszedł Daniel. Jego waga wynosi 3220g., a dł. 59 cm. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

daniel.i.


8 grudnia 2015r., o godz. 9.00 na świat przyszła Magdalena Simończuk. Jej waga to 4300g, dł. 58 cm. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy, a małej Księżniczce życzymy beztroskiego dzieciństwa. 

mag.s.


Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Państwo Natalia i Piotr, za co bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w gronie rodzinnym.

k.maluszka

„Dziękujemy cudownym położnym, pielęgniarkom noworodkowym i lekarzom, a zwłaszcza naszemu doktorowi Dziechciarzowi za wspaniałe przywitanie na świecie obojga naszych dzieci, Hani i Janka. Było tak dobrze, że moglibyśmy to powtarzać częściej 😉

Natalia i Piotr, Hajnówka”

 

 


Serdeczności i zdjęcia przesłali nam Państwo Ewa  i Marek Bubul. Bardzo dziękujemy. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy odkrywania nowych uroków wspólnego życia, a małej Księżniczce beztroskiego dzieciństwa.

„Dnia 17 .10 . 2015 roku, o godzinie 20:45  w szpitalu w Hajnówce siłami natury przyszła na świat nasza długo wyczekiwana, najukochańsza Córeczka Maja Jagoda Bubul  (3760 g, 59 cm). Całemu personelowi oddziału położniczego z całego serca dziękujemy za wsparcie, profesjonalną opiekę ,a przede wszystkim wielkie serce okazane dla nas w trakcie porodu ,a  także podczas dalszego pobytu w szpitalu. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze ,niech każdy dzień pracy przynosi Państwu  jak najwięcej radości.   

                                                Ewa  i Marek Bubul z Córeczką „

IMG_8645IMG_8653


Serdeczności i zdjęcie przesłali nam Państwo Marlena i Paweł Zagórnik. Bardzo dziękujemy. Szczęśliwym rodzicom przesyłamy gratulacje, a także życzymy wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym.

DSC07608„Witam, 06.07.2015 w szpitalu w Hajnówce przez cesarskie cięcie przyszedł na świat nasz synek Tadeusz Zagórnik. Jesteśmy już rodzicami dwuletniej Zosieńki, która również się tutaj urodziła. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspaniale zajęli się nami podczas porodów i w pierwszych dniach życia dzieci. Wszyscy są profesjonalni i życzliwi, a sale bardzo czyste. Wszystkim polecamy hajnowską porodówkę ;)”

 


17 czerwca 2015r, o godz. 9.30 na świat przyszła Zosia. Jej waga to 4380 g, dł. 58 cm. Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy i życzymy odkrywania wciąż nowych uroków wspólnego życia.

zosia


16 czerwca 2015r. przyszedł na świat syn Katarzyny i Andrzeja Kardasz. Jego waga to 2800g, dł. 52 cm. Rodzicom gratulujemy i życzymy samych pięknych chwil w gronie rodzinnym.

kardasz


Serdeczności i zdjęcie przesłała nam Pani Joanna Żukowska. Bardzo dziękujemy i życzymy wielu pięknych chwil w gronie rodzinnym.

kaja1„Całemu personelowi położnictwa, ginekologi i porodówki gorące podziękowania za wsparcie pomoc i opiekę nad nami. Joanna z córeczką Kają. Jesteście najlepsi.”

 

 

 


 12 stycznia 2015r mieliśmy zaszczyt uczestniczyć przy narodzinach Michaliny Łukasza. Rodzicom gratulujemy.

michalina

 

Font Resize
Contrast