Pacjenci o nas


 

 

„Mieszkam w Bielsku Podlaskim. Operację rękawowej resekcji żołądka przeszłam w czerwcu 2012 r. Na operację zdecydowałam się przede wszystkim ze względów zdrowotnych. W przeciągu około 10 miesięcy schudłam 45 kg. Po operacji czułam się bardzo dobrze. Sam zabieg i rekonwalescencja przebiegły bezboleśnie i bez żadnych komplikacji.  Co jem? Wszystko jedynie w mniejszych ilościach. Nie bez znaczenia jest też aktywność fizyczna. Co bym powiedziała osobom, które chciały by się poddać takiej operacji?. Że warto. Z całą pewnością jest to operacja która bardzo pomaga w zgubieniu zbędnych kilogramów, natomiast nie jest to droga na „skróty” jak to się może wydawać innym. Jest to też ciężka praca nad sobą. Ale warto kroczyć tą drogą przede wszystkim dla zdrowia, poprawy sprawności fizycznej i  satysfakcji z osiągniętego celu. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o operacji poddałabym się jej bez wahania.

Jeżeli jet taka możliwość to proszę również zamieścić serdeczne podziękowania dla całego personelu Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej w Hajnówce a w szczególności dla Pana dr n. med. Wojciecha Tołwińskiego za profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i życzliwość.”

Anna T.


Na ręce Dyrektora składam serdeczne podziękowania Panu Ordynatorowi dr W. Tołwińskiemu, lek. P. Kuczyńskiemu oraz wszystkim pracownikom Oddziału Chirurgicznego. To oni wyleczyli mnie z nadwagi. to oni przywrócili mi sens życia. To dzięki im nie mam nadciśnienia, organizm nie zatrzymuje wody, cholesterol i trójglicerydy są w normie, a cukrzyca zmniejszyła się ponad dziesięciokrotnie.  Brałem dziennie 160 j. insuliny a obecnie 13j. Mogę skakać, biegać. Od 28.12.2016r. schudłem 48kg. Dziękuję Wam za Wasz trud. Jesteście wspaniali!!!

Z poważaniem
były pacjent Walenty B.

Font Resize
Contrast