Podaruj 1% podatku szpitalowi

Trwa czas rozliczeń z fiskusem. Od kilku lat istnieje możliwość przekazania jednego procenta swojego podatku na cele Organizacji Pożytku Publicznego. Możesz podarować 1 proc. podatku na rzecz SPZOZ w Hajnówce, za pośrednictwem Oddziału Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Sam zdecyduj na jaki oddział szpitalny chcesz przekazać część swojego podatku.
Sposób przekazania jest bardzo prosty. W swoim rocznym rozliczeniu w rubryce „Wniosek o przekazanie 1 % podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisz numer KRS 0000064731, w rubryce cel szczegółowy wpisz SPZOZ Hajnówka (możesz też dopisać oddział). Jeżeli w rubryce wyrażam zgodę zaznaczysz – X – informacja o Twoim odpisie zostanie przekazana do SP ZOZ. Możesz też podać dodatkowe informacje jak swój telefon lub e-mail.
W 2017 roku ze środków przekazanych przez NFOZ z odpisów 1% za 2016 r. oraz sprzedanych cegiełek został zakupiony sprzęt medyczny: detektor tętna płodu, składana waga niemowlęca, wózek do worków na bieliznę operacyjną, waga osobowa ze wzrostomierzem, pulsoksymetr oraz materac do wózka kąpielowego.  

Naszym darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc.

Font Resize
Contrast