Zgłoś lekarza do nagrody

Rozpoczęła się kolejna edycja Nagrody im. Krzysztofa Kanigowskiego, w której na wyróżnienie szansę ma lekarz z Podlasia, rozumiejący emocje pacjenta zagubionego w chorobie. Nagroda bowiem wyróżnia medyków, którzy nie tylko są znakomitymi fachowcami, ale nad każdym człowiekiem, który przychodzi po pomoc, pochylają się z troską i zrozumieniem. Takim właśnie lekarzem był dr Krzysztof Kanigowski, chirurg, związany z Wojewódzkim Szpitalem im. J. Śniadeckiego w Białymstoku. Zmarł w 2008 roku. Jego córka, Ewa Kanigowska-Gedroyć wraz z rodziną i przyjaciółmi postanowiła ocalić pamięć dr. Kanigowskiego, fundując nagrodę jego imienia.

Jeżeli i Wasz lekarz kieruje się w pracy życzliwością i zrozumieniem, możecie mu teraz podziękować. Kandydatów do nagrody można zgłaszać do 15 marca br. Pisemne zgłoszenia kandydatów do nagrody można składać, wysyłając wypełniony formularz pocztą elektroniczną lub listownie. Formularz oraz szczegóły dostępne na stronie: http://doktorkanigowski.pl/

Uroczystość wręczenia nagrody z udziałem zgłoszonych lekarzy, pacjentów oraz mediów odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w Białymstoku w Galerii Arsenał, ul. Adama Mickiewicza 2.

 

 

Font Resize
Contrast