Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego Ford PJ2 Transit Connect 90 KM. Oferty należy składać do dnia 18.07.2019 do godz. 15:00. 
ogłoszenie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg na najem pomieszczenia o pow. 170,97 m2 z przeznaczeniem pod potrzeby świadczenia usług pralniczych w budynku SP ZOZ w Hajnówce. Ofertę należy złożyć w terminie do 9 lipca 2019r., godz. 10.
ogłoszenie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza II przetarg ofertowy na wynajem powierzchni szpitalnej z przeznaczeniem na kiermasze w holu przy Centralnej Rejestracji szpitala na 2019r. Oferty należy złożyć w terminie do 10 grudnia 2018r., godz. 10.00
treść ogłoszenia
formularz ofertowy
załącznik do formularza  


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg na najem pomieszczenia w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Narwi, ul. Kościelna 3 do prowadzenia działalności stomatologicznej. Ofertę należy złożyć w terminie do 11 grudnia 2018r., godz. 10.

treść ogłoszenia…

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg ofertowy na wynajem powierzchni szpitalnej z przeznaczeniem na kiermasze w holu przy Centralnej Rejestracji szpitala na 2019r.

treść ogłoszenia
protokół
Załącznik Nr2

Dotyczy drugiego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodów : Ford Faey Transit o nr rej BHA H349 i KIA K2700 o nr rej BHA E848
wiecej…  


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza II przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego sanitarnego Ford FAEY Transit Furgon oraz samochodu ciężarowego chłodnia KIA. Oferta ważna do dnia 11.04.2017 do godz. 15:00. 

Więcej…

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego sanitarnego Ford FAEY Transit Furgon oraz samochodu ciężarowego chłodnia KIA. Oferta ważna do dnia 10.02.2017 do godz. 15:00. 
więcej…  


Ogłoszenie Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce informuje, iż posiada do sprzedaży  osprzęt hydrauliczny, sanitarny, stolarkę drzwiową. Oferta ważna do dnia 30.11.2015r.
więcej….

II nieograniczony przetarg na sprzedaż samochodu osobowego Ford Transit Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza drugi nieograniczony przetarg na sprzedaż samochodu osobowego Ford Transit Van 280S. Oferty można składać do 08.07.2015, godz. 15.00

więcej…

ogłoszenie o wynikach…

 

Przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodów osobowych Ford Transit Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodów osobowych Ford Transit. Oferty można składać do 23.06.2015r, godz. 15.00

więcej…

ogłoszenie o wynikach


Przetarg na najem lokalu pod potrzeby gabinetu badania słuchu i doboru aparatów słuchowych Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza przetarg na najem lokalu o pow. 10,20 m2 pod potrzeby gabinetu badania słuchu i doboru aparatów słuchowych.

Czytaj więcej


Drugi ustny, nieograniczony przetarg na najem lokalu w GOZ w Białowieży Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza II ustny, nieograniczony przetarg /licytację/ na najem lokalu o pow. 85,84 m2 w nowo wybudowanym budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Białowieży z przeznaczeniem na punkt apteczny.

Czytaj więcej


Ogłoszenie Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce ogłasza I ustny, nieograniczony przetarg na najem lokalu o pow. 85,84 m2 w nowo wybudowanym budynku GOZ w Białowieży z przeznaczeniem na punkt apteczny.

Więcej


Ogłoszenie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce zaprasza do złożenia oferty na usługi badania stomatologicznego pacjentów hospitalizowanych w naszym szpitalu.

Więcej


 

 

 

 

Font Resize
Contrast